Asortyment

Ogrodzenia Frontowe

Tego typu ogrodzenia tworzą wizualnie atrakcyjne połączenie między wystrojem domu i podwórka. Systemy ogrodzeniowe posiadają nieskończone możliwości własnej personalizacji. Pustaki łupane to rozwiązanie, które zapewnia szybki efekt wizualny i trwałość na lata.

Ogrodzenia Panelowe

Panele ogrodzeniowe to nowoczesne  rozwiązanie do ogradzania posesji prywatnej, firmy czy obiektów pożytku publicznego. Panel ogrodzeniowy swoją sztywność zawdzięcza odpowiedniej ilości  przetłoczeń i gęstości drutów. Panele 3D oraz 2D w naszej ofercie mają rozstaw drutu 50×200 mm oraz grubość drutu od 3,9 do 5,0 mm co zapewnia optymalne  parametry dla uzyskania odpowiedniej sztywności. 

Kostka Brukowa

Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo posiadaczami willi, domu jednorodzinnego, czy też parku miejskiego, niewątpliwie pragniecie urządzić otaczającą was przestrzeń, Wychodząc na przeciw oczekiwaniom proponujemy kostkę brukową charakteryzującą się trwałością i solidnością na lata. Oferujemy wiele rodzajów i kolorów do wyboru.

Płyty tarasowe

Płyty tarasowe, ogrodowe to znakomity pomysł na zagospodarowanie przestrzeni w strefie wypoczynku. Dzięki zróżnicowanym rozmiarom świetnie sprawdzą się zarówno na dużych i małych powierzchniach podkreślających naturalny charakter otoczenia ogrodów.

Beton architektoniczny

Beton Architektoniczny stanowi element wykończenia nowoczesnych wnętrz. Struktura kamienia ma za zadanie stworzyć we wnętrzu wyjątkowy klimat. Płyty z betonu architektonicznego wyróżniają się wyjątkową trwałą powierzchnią

Sztukateria

Oferujemy szeroki wybór listew przypodłogowych, gzymsowych jak i wiele dekoracji naściennych oraz sufitowych. Tego typu produkty podkreślają charakter wnętrza i dodają wrażenie elegancji i dopracowania.

Cegły ręcznie formowane

Cegła ręcznie formowana jest wyjątkowo trwałym, naturalnym produktem o ponadczasowym uroku i niepowtarzalnym charakterze. Łączy w sobie z pozoru dwie skrajne cechy: surowość i ciepło, co czyni ją wyrobem niezwykle uniwersalnym i elastycznym.

Płytki ręcznie formowane

Płytki i narożniki ręcznie formowane produkowane są poprzez odcięcie lica od oryginalnej cegły, zachowując tym samym jej wygląd i właściwości. Pozwala to na uzyskanie dokładnie takiego efektu, jak w przypadku murowania z cegieł. Dzięki swej grubości – 2cm, są znacznie lżejsze od cegieł i łatwe w zastosowaniu, a ponadto zabierają mniej przestrzeni we wnętrzu.

Cegły klinkierowe

Cegły klinkierowe to doskonały materiał na trwałe i eleganckie wykończenie elewacji budynku. W ofercie posiadamy kilkadziesiąt modeli cegieł klinkierowych o różnorodnej stylistyce i kolorystyce.

Płytki klinkierowe

Elewacja z płytek klinkierowych to doskonały wybór zarówno dla budynków zaprojektowanych w stylu tradycyjnym, jak również w przypadku bardzo nowoczesnej architektury. Opierając się przemijającym tandetnym modom, naturalnie wypalona w temperaturze przekraczającej 1000 º C ceramika zawsze wygląda dobrze i nie wymaga od nas żadnych zabiegów renowacyjnych. Klinkier należy do najodporniejszych na zniszczenia, zabrudzenia, czy wilgoć, materiałów elewacyjnych.

Betonowe płytki ścienne

Niecodziennym zabiegiem są nieregularne wypukłości tworzące na ścianie prawdziwie rzeźbiarski, trójwymiarowy efekt. Płytki polecane są do współczesnych, nowoczesnych wnętrz, cechujących się minimalistycznym wystrojem. Posiadamy szeroki wachlarz wzorów i kolorów do wyboru.

Gipsowe płytki ścienne

Strukturalna powierzchnia płytek nawiązuje do starych, ręcznie wypalanych cegieł, dzięki czemu dodają wnętrzom lub elewacji autentyczności starych murów. Barwy są stonowane tak jak i kolor tradycyjnej cegły, więc elementy nimi wyłożone, będą optycznie lekkie i przyjemne. Światło słoneczne lub sztuczne, odbite od ich powierzchni, dodatkowo rozświetli wnętrze i rozjaśni elewację.

Betonowe drewno

Element małej architektury przeznaczony do zastosowania w ogrodach, parkach i terenach zielonych. Produkt doskonale nadaję się do kształtowania przestrzeni na świeżym powietrzu. Należy pamiętać, że jest to beton dekoracyjny i różnice w kolorach będą dodawać atrakcyjności.